Spotkanie opłatkowe

✅️ W gronie przyjaciół, sympatyków oraz czynnych uczestników kampanii wyborczej, w radosnym, wigilijnym nastroju świętowaliśmy wyborcze zwycięstwo✌️ i utworzenia rządu, którego premierem został Donald Tusk.

✅️ Gościem honorowym wieczoru była Pani Teresa Kubas-Hul, która pełniła funkcję Szefa Sztabu ostatniej kampanii wyborczej. Oprócz podsumowania rozmawialiśmy też o pracy, jaką musimy wykonać, w Polsce i w naszych małych ojczyznach, Podkarpaciu i Przemyślu, aby naprawdę każdemu, bez względu na przekonania, wyznanie, czy pochodzenie żyło się tu dobrze.

✅️ Raz jeszcze dziękuję wszystkim, i tym obecnym na spotkaniu z Przemyśla, powiatu przemyskiego, Jarosławia, Sieniawy, Kańczugi, Radymna, Lubaczowa, Przeworska i Stalowej Woli, i tym, którzy zaprzysiężenie nowego rządu świętują w swoim domach, w gronach przyjaciół, a wcześniej wspólnie z nami toczyli ten najważniejszy dla Polski bój. Przed nami następne wyzwania, dlatego w najbliższych tygodniach przedstawimy projekt polityczny, z którym pójdziemy na wybory samorządowe. Na zwycięskie wybory.

#PolskaWNaszychSercach