VIDEO Z SEJMU
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 42Wszystkich: 731912

Aktualności

 
 • 2012-08-05 14:34

  Turniej w Bocce Olimiad Specjalnych

   

  30 maja br. w Hali Sportowej POSiR w Przemyślu po raz kolejny odbył się Turniej w Bocce Olimpiad Specjalnych. Maiłem ogromną przyjemność i zaszczyt objąć tę imprezę honorowym patronatem. Gra zwana Bocce znana była już Grekom i Rzymianom, a w czasach współczesnych rozwinęła się głównie we Włoszech, choć uprawiana jest w całej Europie, Ameryce Południowej i Północnej...

 • 2012-08-05 14:32

  Wyjazdowe posiedzenie Parlamentarnej Grupy ds. Autyzmu

   

  Z inicjatywy mojej oraz p. Andrzeja Beresteckiego, Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 1 w Przemyślu, w dniu 4 czerwca 2012 r. o godzinie 14:00 w sali narad Urzędu Miasta Przemyśla, odbędzie się otwarte, wyjazdowe posiedzenie Parlamentarnej Grupy ds. Autyzmu. Tematami wiodącymi spotkania będą problemy osób niepełnosprawnych i autystycznych oraz perspektywy rozwoju stowarzyszeń na rzecz osób niepełnosprawnych. Przedstawione zostaną także propozycje rozwiązań prawnych i legislacyjnych.

  W spotkaniu udział wezmą Pani Katarzyna Hall, Przewodnicząca Parlamentarnej Grupy ds. Autyzmu oraz pozostali członkowie Grupy.

  Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

 • 2012-08-05 14:28

  Wycieczki w Sejmie

   

  W trakcie ostatniego posiedzenia Sejmu miałem przyjemność gościć trzy wycieczki szkolne z Podkarpacia. 27 maja na Wiejskiej spotkałem się z młodzieżą z Gimnazjum nr 3 w Krośnie. 28 maja miałem przyjemność spotkać się z uczniami Szkoły Podstawowej z Ustrzyk Dolnych oraz uczniami Zespołu Szkół we Wróblowej z gminy Brzyska.

  Zapraszam do obejrzenia fotorelacji ze wspomnianych wizyt w zakładce wycieczki do Sejmu.

 • 2012-08-05 14:28

  Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Mamy

   
  Źródło: Internet

  Dzień 26 maja to okazja do wyrażenia wdzięczności i wyrazów szacunku wobec Matek oraz podziękowania im za codzienną opiekę, troskę poświęcenia i wyrzeczenia, a nade wszystko za matczyną miłość.
  Z okazji Święta składam wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia - wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i pracy zawodowej. Niech każdy dzień w roku przynosi uśmiech, radość i zadowolenie.
  Życzę wszystkim Mamom, aby zawsze były dumne ze swoich dzieci i doświadczały ich wielkiej miłości.

 • 2012-08-05 14:26

  Spotkanie w Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

   
  źródło:internet

  W dniu 22 maja wraz z Panią Poseł Renatą Butryn spotkałem się z prof. Darią Lipińską - Nałęcz, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Głównym tematem rozmowy była przyszłość podkarpackich Kolegiów Nauczycielskich w świetle nowelizacji ustawy z dnia 5 listopada 2002 roku - Prawo o szkolnictwie wyższym. Pani Minister poinformowała nas, że resort...

 • 2012-08-05 14:24

  XV Galicyjski Salon Sukcesu

   
  fot. Witold Domański

  19 maja w godzinach popołudniowych, niezawodni jak zwykle w tej roli, Jan Miszczak i Jan Piszak otworzyli XV Jubileuszowy Galicyjski Salon Sukcesu. XV edycja poświęcona była osobom niezwykłym, które swoją zawodową, społeczną czy ekonomiczną działalnością promują nasze województwo...

Do góry